diesel
natural
adblue


Vybere si z následujících produktů:

Jane

MOGUL FELICIA 1L

15W & 40

Univerzální celoroční motorový olej pro moderní benzinové a naftové motory, speciálně formulovaný pro automobily Škoda. Je vhodný pro motory používající paliva LPG a pro motory s katalyzátorem.

Mike

MOGUL 1L

OT HP 3

Je určen jako pracovní kapalina hydrodynamických mechanismů (ATF) stacionárních i mobilních strojů; je vhodný pro automatické převodovky autobusů, stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků.

John

MOL Dynamic 1L

10W40

MOL Dynamic 10W-40 je částečně syntetický motorový olej na bázi syntetického základového oleje a rafinovaného ropného základového oleje a komplexního balíku přísad (detergenty, disperzanty, antioxidanty, protioděrové přísady, antikorodanty, protipěnivostní přísady, depresanty bodu tuhnutí a modifikátory viskozity).

MOL Dynamic Gold Longlife

5W30

5W30 je syntetický motorový olej s nízkým obsahem popela(Low SAPS) určený pro nejnovější automobily. Je určen pro nejmodernější osobní vozidla s třícestným katalyzátorem nebo filtrem pevných částic. Splňuje požadavky pro prodloužené výměnné intervaly. Používání tohoto oleje nepoškozuje zařízení na recirkulaci výfukových plynů.

John

PARAMO Gyrol 90 1l

API GL-4

Převodový olej PARAMO Gyrol 90 1l. Paramo Gyrol 90 je olej pro mechanické převodovky a rozvodovky v moderních automobilech, pokud vyžadují vyšší viskozitu převodového oleje.

John

TRYSK SPEED 5W-40 1l

SAE 5W-40

TRYSK SPEED 5W-40 je určený pro moderní přeplňované i nepřeplňované benzínové a naftové motory osobních a dodávkových automobilů, které jsou vybaveny katalyzátorem výfukových plynů..

John

MOL Dynamic 4L

10W-40

10W-40 je částečně syntetický motorový olej na bázi syntetického základového oleje a vysoko rafinovaného ropného základového oleje a komplexního balíku přísad (detergenty, disperzanty, antioxidanty, protioděrové přísady, antikorodanty, protipěnivostní přísady, depresanty bodu tuhnutí a modifikátory viskozity).

John

Rimula R6 LM 4L

10W-40

Rimula R6 LM umožňuje nejdelší intervaly výměny oleje v motorech Euro 4 a Euro 5, motory a ve starších typů motorů Mercedes-Benz, MAN, DAF a dalších výrobců. S cílem optimalizovat intervaly údržby, a tím šetří náklady. Rimula R6 splňuje požadavky pro Euro 4 a 5, motory a překračuje požadavky ACEA E6 a API CI-4.